برادران انار

از اينكه به كلبه مون سر زدي ممنون-- بازم سر بزن خوشحال ميشم

سرور اسپید تراویان تمام شد

بازیکنان عزیز تراوین

آفتاب فرو رفته بود، لیکن کارگران شهر بزرگ NEXUSʬ به رنج و مشقت فراوان بنای بی نظیرشان را تمام میکردند. تلاش آنان ادامه داشت، تا نهایتا در ??:?? بعد از هفته ها هون دل و اشک چشم، عرق جبین و ید یمین، یک کارگر آخرین خشت بنایی را کار گذاشت، که عظیم ترین بنای ساخته شده در تاریخ تراوین، بعد از سقوط امپراطوری ناتار بود.

همرا با اتحاد Hope-WW , ubu نخستین کسی بود که توانست شگفتی جهان را بنا کند. او از میلیونها خشت و میلیونهاالوار چوبی و میلیونها تیرک فولادین و میلیونها دانه گندم بهره جست تا علاوه بر اتمام بنای شگفتی جهان، قهرمانانه از آن در برابر حملات دشمنان دفاع کند. به همین دلیل بود که ubu و متحدینش لقب فاتحان عصر را گرفتند.

بازیکنی به نام panic حکمران بزرگترین اتحاد این جهان بود. همچنین Iranian War وmina1 دومین و سومین حکمرانان برزگ این جهان می باشند.

ترسناک ترین و هولناک ترین جنگها در این جهان توسط princes انجام شد و او بیشترین کشتار را در این بازی انجام داد. l2iddicK و syahpust دو تن دیگر از خونریزترین حکمرانان بوده اند. pastil موفق ترین مدافع در این بازی به شمار می رود. او در پشت دروازه های شهرهای امپراطوری خود، میلیونها دست قطع شده و گردن زده شده را روی هم تل انبار کرده و با لبخندی از رضایت به کشته شدگان مهاجمین نگاه می کند. همچنین ubu و Gooroomp سایر کسانی بودند که بهترین دفاع را در این جهان به نمایش گذاشتند.

همچنین VahShi قهرمان شجاع syahpust برترین قهرمان این جهان بود.

ما به عنوان تیم مدیریت تراوین ایران، قصد تشکر از تمام دوستانی که تا انتهای این پیروزی بزرگ و شکوهمند پا به پای سازنده ی شگفتی جهان جنگیده و این شگفتی را برای آیندگان حفظ کردند داریم.

حال می دانیم که همه چیز به راحتی به دست نمی آید و برای پیروزی باید تلاش کرد و زحمت کشید و عرق ریخت. این همان درس بزرگی است که شما بازیکنان خوب تراوین به ما آموختید.

ما به شما افتخار می کنیم و امیدواریم صمیمانه ترین تبریکات ما را به دلیل این پیروزی بزرگ پذیرا باشید

تیم تراوین ایران

  
نویسنده : MOHAMMAD-R ; ساعت ۱۱:٠۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۳ آذر ۱۳۸۸
تگ ها :